Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Usługi i szkolenia PPOŻ, BHP i HACCP

mgr inż. Piotr Wodniok

Dyrektor Zakładu

Gł. Spec. ds. BHP i P.POŻ., st. kpt. poż. w st. spocz.

Absolwent Studium doktoranckiego na Wydziale Inżynierii Materiałowej, Metalurgii, Transportu i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Katowicach, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, mgr mechanik, spec. maszyny i urządzenia energetyczny, inż. mechanik specjalność energetyka przemysłowa, technik mechanik o specjalności aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowa - Technikum Hutnicze Metali Nieżelaznych w Katowicach.

Absolwent 16 specjalistycznych kursów w zakresie BHP i P.POŻ, uprawniony do przeprowadzania kursów obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowych oraz wykonywania pomiarów natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy.

Wykładowca akademicki, członek wielu stowarzyszeń ogólnokrajowych w zakresie BHP i P.POŻ, doradca, szkoleniowiec, konserwator sprzętu p.poż. ( hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, gaśnice).

Przedmiotem zainteresowań jest praca naukowa w dziedzinie BHP i P.POŻ., doskonalenie się w zagadnieniach jw. oraz w zakresie prawa pracy i ochrony środowiska.